Overslaan naar inhoud

Het verhaal van Isabelle

en haar dochtertje van 4

Ik kwam oorspronkelijk bij Tineke voor een totally zen massage. Tineke vroeg hoe het met mij ging. Ik vertelde dat ik in een heel moeilijke periode zat met onze dochter van 4. Het liep niet goed op school en ik voelde dat deze zorgen zich in mijn lichaam hadden vastgezet. Tineke luisterde oprecht en begreep precies waar ik doorheen ging. Ze stelde voor om samen met mijn dochter een ouder-kind sessie te doen. Ik voelde meteen een grote "ja, dat wil ik!" en we planden een afspraak.


Vooraf legde ik aan mijn dochter uit wat we bij Tineke zouden doen. Tijdens de sessie stemde Tineke zich helemaal op haar af. Het was bijzonder om te zien hoe zij intuïtief aanvoelde wat er bij mijn dochter speelde. Soms liet mijn dochter niet meteen in haar kaarten kijken, maar toch wist Tineke precies waar ze kon bijsturen. De sessie verliep rustig, vertrouwend en verbindend.


Na afloop bleef mijn dochter vragen hoe het met Tineke ging. Voor mij is dat een duidelijk teken dat deze sessie veel indruk op haar heeft gemaakt. Later ontving ik nog van Tineke een mail met haar bevindingen. Deze woorden raakten mij diep. Ik voelde mij eindelijk gehoord en gezien, iets wat ik vanuit de school niet had ervaren. Het gaf mij zoveel erkenning om werkelijk in mijn moederkracht te gaan staan en een nieuwe weg in te slaan.


Ik raad deze sessie aan iedere ouder aan die verbinding met zijn of haar kind wil verdiepen en het moedergevoel nog sterker wil maken. Bij Tineke ben je in veilige handen en in een warme, vertrouwde omgeving.


Dankjewel voor alles, Tineke.


Het verhaal van Melissa
Op zoek naar meer rust en balans